Kondiční jízdy

fotogalerieKondiční jízdy jsou určeny všem, kteří delší dobu neřídili, potřebují se zdokonalit v řízení, potřebují získat nové poznatky nebo se bojí řídit v dnešním hustém provozu. Počet i průběh hodin si určíte sami a také si určíte, v čem se chcete procvičit. Po absolvování kondičních jízd se budete cítit za volantem bezpečně a sebevědomě. 

Cena: 400,- Kč  vyučovací hodina

 

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ REFERENTŮ

Cena školení řidičů referentských vozidel od 150 ,-Kč za osobu.  Záleží na počtu účastníků a četnosti školení. Stálým klientům nabízíme další služby, které se týkají ověření kvalit řidičských schopností zaměstnanců. U této služby se cena stanoví dohodou.

Jedná se například  o   ředitele podniků, manažery, řemeslníky, zaměstnance, který řídí vozidlo na služebních cestách bez ohledu na to, zda se bude jednat o řízení vozidla na účelové komunikaci v uzavřeném prostoru nebo objektu. 

 

 

Možnosti splátek

V naší autoškole můžete využít platbu na splátky. Tuto možnost jistě ocení zejména studenti. Plně si uvědomujeme, že cena autoškoly může být pro běžné studenty příliš vysoká a rádi bychom jim v tomto směru přístup k řidičskému oprávnění usnadnili. Výši splátek je možné po domluvě přizpůsobit individuálním potřebám.

Více zde: http://www.autoskolayes.cz/sluzby/moznost-splatek/