o nás

BV Autoškole Yes  je výuka z praktických jízd, hodin teorie a konzultací. Praktický výcvik  začínáme trenažerem na učebně. Následuje  výcvik ve vozidle od ranních hodin až po hodiny večerní včetně sobot a nedělí. Každý žák si volí termín jízd podle svých časových možností, tedy termín, který mu nejlépe vyhovuje. Termíny teoretické výuky jsou vždy předem stanoveny na pondělí a čtvrtek odpoledne. Konzultace  provádíme v průběhu jízd,  po telefonu, prostřednictvím emailu nebo přímo při výuce.

Mgr. Milan Smutný - teoretická výuka, údržba vozidla a jízdy

Vystudoval Pedagogickou fakultu v Brně, praktické dlouholeté zkušenosti získával v řízení  motocyklů, osobních vozidel, nákladních vozidel a autobusů. Jako řidič autobusu u  společnosti  A.D.Josef ŠEDIVÝ, s.r.o. zcestoval  převážnou část Evropy, kde měl možnost porovnat výuku v jiných zemích. Jako učitel a instruktor získával a ověřoval své znalosti a dovednosti v autoškole JUDr. Nádeníčka, se kterým v oboru autoškolství i nadále spolupracuje.

Řízení motorových vozidel a samotná výuka jsou pro něj nejen prací, ale i koníčkem.  Jeho přívětivý, mírný a trpělivý přístup k žákům plyne z celoživotních zkušeností a přísloví, že učený z nebe nespadl a opakování je matkou moudrosti. 

MUDr. Petr Havlíček - zdravotní výuka

Praktický lékař s letitými zkušenostmi, který je rovněž velice přátelský,  rád a trpělivě dokáže vysvětlovat a předávat  rady v oblasti poskytování  první pomoci. Jeho koníčkem je nejen lékařství, ale rovněž automobilismus.  

Jízdu u nás dále vyučují:

Lenka Smutná – pedagogická škola, profesionální řidička

Petr Kvasnička – automechanik – profesionální řidič

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.